MetalheadsGR Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Καλώς ήρθατε στο καλύτερο ελληνικό φόρουμ για την Rock και Metal μουσική!Καλη διαμονή!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι

Πήγαινε κάτω 
+8
Mosis
Mr.Crowley
RiffMachine
Countess
Dave Murray
selma
AngelDeath
Possessed
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Possessed
Κιθαρίστας
Κιθαρίστας
Possessed


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα :
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 26/09/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 1:28 pm

Επειδή δεν ήξερα που να το βάλω...το έβαλα στο Off-topic. ;o

Ποιές μπάντες ή ποιοί μουσικοί είναι κατά τη γνώμη σας υπερτιμημένοι?
Καλό θα ήταν να πείτε και γιατί αν και δεν είναι απαραίτητο.


Υπερτιμήμενοι
Ξεκινάω με Dragonforce, οι τύποι μόνο στα studio albums ακούγοντε "καλά"(προσωπικά δε μ`αρέσουν).
Στα live είναι όλο ποζεριά και τα καταστρέφουν τα κομμάτια από τα πολλά λάθη.

Συνεχίζω με Dream Theater. Δε λέω...πολλοί καλοί μουσικοί.
Όμως ο Labrie είναι λίγο ...γτπ-κ. Τραγουδάει φάλτσα.

Children of Bodom ... στα 2 πρώτα album τους παραδέχομαι. Ειδικά στο πρώτο. Όμως σαν κιθαρίστας ο Laiho είναι κάπως υπερτιμημένος...πολλοί τον θεωρούν κορυφαίο...ε `ντάξει είπαμε...καλός αλλά όχι κ`έτσι. Μετά όμως που έβγαλαν το Are you dead yet? π.χ. ...έγιναν ακόμα πιο γνωστοί ενώ το άλμπουμ δεν αξίζει μια κατά τη γνώμη μου. Δε θα μιλήσω για τη φωνή του που πολλοί προσπαθούν να μιμηθούν...απλά άθλια xD Ο κιθαρίστας τους ο Roope, είναι πολύ καλύτερος κιθαρίστας από τον Laiho.
Επίσης έχουν καλό ντράμερ...


Οι Iced Earth είναι κάπως υπερτιμημένοι στην Ελλάδα...αν και είναι φοβερή μπάντα...τους θεώρώ λιγάκι υπερτιμημένους εδώ ;o


Για slipknot και μπάντες όπως Linkin Park δε θα μιλήσω...τα λόγια είναι περιττά. Δεν είναι υπερτιμημένοι...απλά οι μάσκες και όλο το σκηνικό τραβάν τα 12/13/14/15χρονα.

Άλλη μια υπερτιμημένη μπάντα είναι οι Opeth...και μας τα έχει πρήξει το metalhammer. Στα τελευταία τους άλμπουμ είναι χάλια...στα παλιά τους προτιμώ.

Από καλλιτέχνες θεωρώ υπερτιμημένο τον Varg Vikernes. Δε λέω έχει βγάλει φοβερά άλμπουμ αλλά τα χαζονορβηγάκια προσπαθούν να τον μιμηθούν...επειδή έκαψε εκκλησίες και σκότωσε τον Euronymous.


Άλλος υπερτιμημένος είναι ο Lars Ulrich, δεν καταλαβαίνω γιατί πολλοί τον θεωρούν θεϊκό ντράμερ.
Στο τελευταίο άλμπουμ μπορώ να πω πως παίζει χάλια xD


Ο Joey Jordison των slipknot...δεν ξέρω αν έπρεπε να τον αναφέρω. Είναι υπερτιμημένος ντράμερ...γιατί οι fan των slipkot τον θεωρούν "Θεό"...
Είναι πολύ καλός...αλλά όχι Θεός.


Χμ ποιός άλλος...? :/

Χμ...θα φανώ κακός αλλά θα πω ο Slash. Είναι φοβερός κιθαρίστας με στυλ...αλλά είναι υπερτιμημένος όπως και να το κάνουμε...


Ας μιλήσω για υποτιμημένους


Δε θα μιλήσω για μπάντες όπως Death...που ελάχιστοι τους ακούν σε σχέση με μπάντες όπως Maiden(και οι maiden λιγάκι υπερτιμημένοι)...γιατί εδώ πάμε σε γούστα και όχι σε υποτιμημένους.


Θα πώ...χμ... Martin Friedman(πρώην megadeth).
Απλά...φοβερός!!! Από τους αγαπημένους μου(και δεν τον ανέφερα γι`αυτό)
Απλά δείτε live megadeth με Friedman.


Επειδή έχω μια δουλίτσα θα γράψω μετά για τους υπόλοιπους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelDeath
Διαχειρηστές
Διαχειρηστές
AngelDeath


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 2023
Ηλικία : 34
Τόπος : Όταν μάθω θα σας πω..[Underdark]
Μουσικό Όργανο : τίποτα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Anathema/Edguy/Iced Earth
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 04/05/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 1:41 pm

ωραίο το θρεντ! Nice!
λοιπόν ο καθένας κρίνει με τα δικά του γούστα αυτό είνα γνωστό,οπότε καλό είναι να μην ξεφεύγει τελείως η συζήτηση,δεν λέω θα υπάρχουν αντιδράσεις,αλλά μην το κάνουμε χάλια το τοπικ..

*Λοιπόν αν και μεγάλος φαν,μπορώ να πω πως οι Anathema είναι γενικά υποτιμημένοι,πιστεύω είναι απο τις καλύτερες βρετανικές μπάντες που υπάρχουν,και δυστυχώς σε ελάχιστες χώρες είναι τόσο διάσημοι,όπως στην ελλάδα..

*Κιθαρίστες/ποζέρια όπως πχ ο Slash ναι είναι υπερτιμημένοι,μπορούν να παίξουν παπάδες,αλλά χάνουν την ουσία κατά μαι..

*και ας πω και για τους Trivium,πολύ υπερτιμημένοι μπάντα,αλλά σιγά τα αβγά,τους λένε το μέλλον της Metal και εγώ απαντάω χωρίς δεύτερη σκέψη Mastodon..
άλλα δεν γράφω ώστε να πω παρακάτω όσο προχαρά η συζήτηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
selma
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
selma


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1033
Ηλικία : 30
Τόπος : inside the eye of algond
Μουσικό Όργανο : -
Αγαπημένο Συγκρότημα : behemoth
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 07/12/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 1:47 pm

[quote="Possessed"]
Συνεχίζω με Dream Theater. Δε λέω...πολλοί καλοί μουσικοί.
Όμως ο Labrie είναι λίγο ...γτπ-κ. Τραγουδάει φάλτσα.

Children of Bodom ... στα 2 πρώτα album τους παραδέχομαι. Ειδικά στο πρώτο. Όμως σαν κιθαρίστας ο Laiho είναι κάπως υπερτιμημένος...πολλοί τον θεωρούν κορυφαίο...ε `ντάξει είπαμε...καλός αλλά όχι κ`έτσι. Μετά όμως που έβγαλαν το Are you dead yet? π.χ. ...έγιναν ακόμα πιο γνωστοί ενώ το άλμπουμ δεν αξίζει μια κατά τη γνώμη μου. Δε θα μιλήσω για τη φωνή του που πολλοί προσπαθούν να μιμηθούν...απλά άθλια xD Ο κιθαρίστας τους ο Roope, είναι πολύ καλύτερος κιθαρίστας από τον Laiho.
Επίσης έχουν καλό ντράμερ...
Για slipknot και μπάντες όπως Linkin Park δε θα μιλήσω...τα λόγια είναι περιττά. Δεν είναι υπερτιμημένοι...απλά οι μάσκες και όλο το σκηνικό τραβάν τα 12/13/14/15χρονα. quote]

συμφωνώ απολύτως ότι ο LaBrie είναι χάλια, ούτε η μουσική των dream theatre είναι ωραία, και για τους slipknot συμφωνώ, γιατί, έβαλα στην κολλητή μου που ακούει pop και ό,τι άλλο, εκτός από rock και metal, το snuff και το vermillion pt2 και ξετρελάθηκε, όλο αυτά ακούει και μου έχει σπάσει τα νεύρα, το ίδιο και κάτι άλλες ψωνάρες που το παίζουν μέταλλα επειδή ακούν slipknot.
οι CoB πιστεύω ότι είναι πολύ καλοί, τα CD τους είναι αρκετά καλά, και αν είναι με αυτό τον τρόπο να προσελκύσουν άτομα για να ακούσουν metal, πρέπει να τους πούμε συγχαρητήρια, γιατί τουλάχιστον παίζουν μια χαρά μουσική(όχι σαν κάποιους άλλους).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Possessed
Κιθαρίστας
Κιθαρίστας
Possessed


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα :
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 26/09/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 1:58 pm

Εντάξει απλά ήθελα να δώσω έμφαση στο οτι τα 2 πρώτα άλμπουμ είναι αρκετά καλύτερα από τα τελευταία(μουσικά πάντα...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dave Murray
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
Dave Murray


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1226
Ηλικία : 33
Τόπος : Νίκαια
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα(ηλεκτρική & κλασσική)
Αγαπημένο Συγκρότημα : Iron Maiden
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 16/04/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 2:03 pm

Υπερτιμημένοι:
Slash,δεν ξέρω τι σκατά έχουν πάθει όλοι μαζί του,γιατί πόλλοι τον θεωρούν κορυφαίο κιθαρίστα,βέβαι οι περισσότεροι από αυτούς είναι κα΄τι άσχετα 13χρονα,τέσπα ποτέ δεν έχω ακούσει κάτι εντυποσιακό από τον σλασ κάτι που να με κάνει να πω ,πολύ πόζα είναι ο τύπος και τον έχει θεοποιήσει η gibson για να πολάει λεσ πολ
Angous Young,όσο και να λατρεύω τους acdc και τον ίδιο(για το πάθος που δείχνει στην σκηνή) δεν μπορώ να πω ότι είναι από τους καλύτερους κιθαρίστες του ροκ,παίζει πολύ απλά ριφφ και πολύ απλά σολο
Υποτιμιμένοι
Marty Friedman όπωε είπε και ο possesed
δείτε αυτό να καταλάβετε

Dokken και George Lynch
παίζει να είναι το μόνο γκρουπ από την ποζεροφάση των 80ς που αξίζει με έναν τρομερό κιθαρίστα απλά ακούστε τα σόλο του και θα καταλάβετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Countess
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Countess


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 85
Τόπος : Where good girls go to die
Μουσικό Όργανο : Μπαζούκα!
Αγαπημένο Συγκρότημα : Sisters of Mercy
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 26/11/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 2:15 pm

Οι Dragonforce για μένα δεν είναι μουσικοί, αλλά ζογκλέρ, που λόγω της

ταχύτητάς τους -και όχι της μουσικής τους- είναι εντυποσιακοί.

Θα συμφωνήσω με τους Iced Earth. Ακούμε τόσο πολύ από την εφηβεία μας που

ακόμα και 10 χρόνια μετά όταν θα ακούσουμε έξω ένα κομμάτι, θα θυμηθούμε

ότι στο γυμνάσιο βάζαμε κάθε μέρα και ακούγαμε το συγκεκριμένο δίσκο 100

φορές που θα ξενερώσουμε. Όντως δε ξέρω πώς το καταφέραμε αυτό στην Ελλάδα.

Ο Ulrich, απλά έγινε πολύ γνωστός από τις μαλακίες και τις φτωχομπινιές που

έκανε και όπως και να το κάνεις είναι σε ένα πολύ μεγάλο συγκρότημα, οπότε

αν δεν είναι κακός drummer, ήταν εύκολο να τον μάθει και να τον θαυμάσει

αρκετός κόσμος.

Για τον Jordison, αν και οι γνώσεις μου δεν αγγίζουν συγκροτήματα σαν τους

slipknot, απ'ό,τι έχω καταλάβει θεωρείται "Θεός" επειδή κάνει διαφορετικά

πράγματα και επέλεξε διάφορα κρουστά.

Ένας υπερτιμημένος της άντεργκραουντ γενικώς σκηνής είναι ο Sid Vicious, που θυμάμαι κάποιο παιδάκι κάποτε να μου λέει "ναι! γαμώ τις φωνές έχει". Δε ξέρω αν είχε γαμώ τις φωνές, δε νομίζω να τον άκουσα και ποτέ να τραγουδάει, αλλά ως μπασίστας δεν έκανε καμία διαφορά, κυρίως αντικαθιστώντας τον glen matlock. Απλά το δήθεν "ροκσταριλίκι" του και το overdose, καταφέραν να κάνουν άλλον έναν "ήρωα" στο χώρο της μουσικής.

Guitar 4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/countessleyki
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 2:27 pm

Possessed έγραψε:
Συνεχίζω με Dream Theater. Δε λέω...πολλοί καλοί μουσικοί.
Όμως ο ]Labrie είναι λίγο ...γτπ-κ. Τραγουδάει φάλτσα.

Children of Bodom ... στα 2 πρώτα album τους παραδέχομαι. Ειδικά στο πρώτο. Όμως σαν κιθαρίστας ο Laiho είναι κάπως υπερτιμημένος...πολλοί τον θεωρούν κορυφαίο...ε `ντάξει είπαμε...καλός αλλά όχι κ`έτσι. Μετά όμως που έβγαλαν το Are you dead yet? π.χ. ...έγιναν ακόμα πιο γνωστοί ενώ το άλμπουμ δεν αξίζει μια κατά τη γνώμη μου. Δε θα μιλήσω για τη φωνή του που πολλοί προσπαθούν να μιμηθούν...απλά άθλια xD Ο κιθαρίστας τους ο Roope, είναι πολύ καλύτερος κιθαρίστας από τον Laiho.
Επίσης έχουν καλό ντράμερ...



Οι Iced Earth είναι κάπως υπερτιμημένοι στην Ελλάδα...αν και είναι φοβερή μπάντα...τους θεώρώ λιγάκι υπερτιμημένους εδώ ;o


Για slipknot και μπάντες όπως Linkin Park δε θα μιλήσω...τα λόγια είναι περιττά. Δεν είναι υπερτιμημένοι...απλά οι μάσκες και όλο το σκηνικό τραβάν τα 12/13/14/15χρονα.

Άλλη μια υπερτιμημένη μπάντα είναι οι Opeth...και μας τα έχει πρήξει το metalhammer. Στα τελευταία τους άλμπουμ είναι χάλια...στα παλιά τους προτιμώ.

Από καλλιτέχνες θεωρώ υπερτιμημένο τον Varg Vikernes. Δε λέω έχει βγάλει φοβερά άλμπουμ αλλά τα χαζονορβηγάκια προσπαθούν να τον μιμηθούν...επειδή έκαψε εκκλησίες και σκότωσε τον Euronymous.


Άλλος υπερτιμημένος είναι ο Lars Ulrich, δεν καταλαβαίνω γιατί πολλοί τον θεωρούν θεϊκό ντράμερ.
Στο τελευταίο άλμπουμ μπορώ να πω πως παίζει χάλια xD



Ο Joey Jordison των slipknot...δεν ξέρω αν έπρεπε να τον αναφέρω. Είναι υπερτιμημένος ντράμερ...γιατί οι fan των slipkot τον θεωρούν "Θεό"...
Είναι πολύ καλός...αλλά όχι Θεός.


Χμ ποιός άλλος...? :/

Χμ...θα φανώ κακός αλλά θα πω ο Slash. Είναι φοβερός κιθαρίστας με στυλ...αλλά είναι υπερτιμημένος όπως και να το κάνουμε...


Ας μιλήσω για υποτιμημένους


Δε θα μιλήσω για μπάντες όπως Death...που ελάχιστοι τους ακούν σε σχέση με μπάντες όπως Maiden(και οι maiden λιγάκι υπερτιμημένοι)...γιατί εδώ πάμε σε γούστα και όχι σε υποτιμημένους.


Θα πώ...χμ... Martin Friedman(πρώην megadeth).
Απλά...φοβερός!!! Από τους αγαπημένους μου(και δεν τον ανέφερα γι`αυτό)
Απλά δείτε live megadeth με Friedman.

eipes tin la8os le3h... pisteyw oti prepei na tin kaneis censored xoulh... k sas parakalw opoios tin grafei apo dw k pera na tin kanei [hid.e][/hide] h [spoile.r][/spoiler] de thymamai pia einai i entoli...
MARTY Friedman legetai o man xD theos to tornado of souls einai apo ta wraiotera se olo to metal

symfwnw me ola ta mple k diafwnw me ola ta kokkina...
MPorei na min akouw slipknot alla ton jordison ton paradexomai giati mporei na pai3ei ta panta sta drums k me apisteyth taxythta gia mena einai apo tous kalyterous drummer tou kosmou ayth th stigmh mazi me ton hellhammer
Epishs o slash mporei na min paizei k sa ton malmsteen stin taxythta, alla tis kommatares k to synaisthima p exei vgalei sta tragoudia twn guns n'roses p egrapse einai apla theiko k apodyknei oti mporeis na pai3eis ki8ara kai xwris texnikh kai pentagrammo...
Oso gia ton Lars, symfwnw ta 2 teleytaia album twn metallica apla de sygkrinontai sta drums me ola ta ypoloipa apla sto teleytaio, oso xalia k ana akougetai (epeidh alla3e drum kit edw k xronia) vlepeis oti prospa8ei na to gyrisei sto thrash... mi 3exname to fovero pai3imo tou sta 4a prwta album etc? apo tous kalyterous thrash drummers pou to apodykneioun kommatia opws battery, fight fire with fire, master of puppets, dyers eve, klp klp
Telos, gia mena oi Dream Theater einai mousikh xwris synesthima YPERVOLIKA SUPER-DUPER-HYPEREKTIMOIMENOI, 5 flwroumpes pou apla exoun texnikh sta organa tous kai o akatanomastos pou an koitouse ton eayto tou ston kathrefth tha gelouse mexri thanatou k an tragoudouse ston eayto tou tha koufainotan...
oi trivium p eipes giwrgo eixan foverh arxh dld mexri to ascendancy paizan oraia, meta tous fouskwse ta miala to kerrang k tous elege oi neoi metallica k tetoia k ginan gtp...to idio epa8an kai oi CoB. epishs dime koryfaio to video sou k o becker poly upotimhmenos (ayta p egrapse palia ennow) alla me to dokken & george lynch den symfwnw... einai poly aderfara kai me ton pou ton vlepw mou ti spaei apisteyta opws k ta solo tou... :/
AYTA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
Possessed
Κιθαρίστας
Κιθαρίστας
Possessed


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα :
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 26/09/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 5:21 pm

Χμ ο Lars στα live 1980 με 1993 είναι μια χαρά.
Μετά χμ ... δεν βγάζει όση ενέργεια έβγαζε.

Για τον Joey, εννοούσα πως απλά τον έχουν κάνει Θεό οι fan των slipknot...
ενώ δεν δίνουν σημασία σε άλλους αρκετά καλύτερους(βλέπε J.Read..άλλος υποτιμημένος)
Άλλωστε ο Joey είναι απο τους αγαπημένους μου.


Btw, ο Gene Hoglan από Dark Angel είναι επίσης υποτιμημένος...φοβερός ντράμερ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 6:11 pm

dunno egw proskynw joey k hellhammer... a kai ton kollia ton ksexasa...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
Mr.Crowley
Διαχειρηστές
Διαχειρηστές
Mr.Crowley


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1319
Ηλικία : 36
Τόπος : edw kai ekei
Μουσικό Όργανο : Epiphone Les Paul
Αγαπημένο Συγκρότημα : AC/DC
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 04/12/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 6:54 pm

αυτο ειναι καθαρα στο γουστο του καθενος,εχω γνωρισει ατομα που λενε οτι ο Jimmy Page ειναι υπερτιμημενος .....
εγω θεωρω τους Fear Factory υποτιμημενους τσεκαρετε οσοι δεν τους ξερετε https://www.youtube.com/watch?v=ogb5ay5MWXo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mosis
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
Mosis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1096
Ηλικία : 30
Τόπος : Alimos
Μουσικό Όργανο : kithara
Αγαπημένο Συγκρότημα : Iron Maiden
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 31/08/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 6:58 pm

prosopika tous theore asxetous...(gnomi mou)

ipertimimenous theoro tous slayer.....olo fones kai kako o araya, o king olo ta idia kai ta idia varethika....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brute
Συντονιστές
Συντονιστές
Brute


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 755
Ηλικία : 31
Τόπος : ---
Μουσικό Όργανο : ---
Αγαπημένο Συγκρότημα : ---
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 01/05/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:02 pm

μονο οι arch enemy μου ερχονται(τωρα) σαν υπερτιμημενοι
και υποτιμημενοι ο laroque και οι πεθαμενοι exodus
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/firefox5552
AngelDeath
Διαχειρηστές
Διαχειρηστές
AngelDeath


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 2023
Ηλικία : 34
Τόπος : Όταν μάθω θα σας πω..[Underdark]
Μουσικό Όργανο : τίποτα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Anathema/Edguy/Iced Earth
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 04/05/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:08 pm

Mosis έγραψε:
prosopika tous theore asxetous...(gnomi mou)

ipertimimenous theoro tous slayer.....olo fones kai kako o araya, o king olo ta idia kai ta idia varethika....

μαζί σου,πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι τους βρίσκουν,οκ δεν είμαι ειδικός στο trash αλλά έχω ακούσει πολύ καλύτερες μπάντες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:08 pm

nai nai pws ton 3exasame ton laroque
symfwnw me ton mosi k ton george, k oi slayer ypertimhmenoi, nta3 grapsan oraious diskous alla pleon... :/ exodus, destruction k kreator xalara kalyteroi...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
Mosis
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
Mosis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1096
Ηλικία : 30
Τόπος : Alimos
Μουσικό Όργανο : kithara
Αγαπημένο Συγκρότημα : Iron Maiden
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 31/08/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:39 pm

ne xiliometra makria...brute se miso se miso.... :L

oi agapimenoi mou arch enemy ipertimimeni...daks den leo den ine telioi alla oute ipertimimeni...ligi tous kseroun(metalades enoo)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:45 pm

ti les re apo tis new mpantes oloi 3eroun arch enemy, machine head k trivium.. oso nanai einai ypertimhmenoi mono k mono epeidh exoun gynaika sta vocals k se tetoiou eidous vocals...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
Mr.Crowley
Διαχειρηστές
Διαχειρηστές
Mr.Crowley


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1319
Ηλικία : 36
Τόπος : edw kai ekei
Μουσικό Όργανο : Epiphone Les Paul
Αγαπημένο Συγκρότημα : AC/DC
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 04/12/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 7:48 pm

υποτιμημενοι ειναι οι Nightstalker ,το καλυτερο ελληνικο stoner rock συγκροτημα με πολα χρονια στην μπιζνεσ ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Possessed
Κιθαρίστας
Κιθαρίστας
Possessed


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα :
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 26/09/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:44 pm

Οι Arch Enemy είναι υπερτιμημένοι ναί...και αυτό το οφείλουν στην Gossow ;o


Ξέχασα τον Larocque όντως...έχει περάσει απο μπαντάρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:49 pm

exei grapsei solares o typos... epishs poly ypertimhmenos o gus g k taytoxrona poly ypotimhmenos o katsionis pou einai mousikara...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
selma
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
selma


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1033
Ηλικία : 30
Τόπος : inside the eye of algond
Μουσικό Όργανο : -
Αγαπημένο Συγκρότημα : behemoth
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 07/12/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:55 pm

σίγουρα ο gus g είναι υπερτιμημένος, είχε συνέντευξή του ακόμη και το Ε της ελευθεροτυπίας! ενώ υπάρχουν τόσοι άλλοι καλοί κιθαρίστες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mosis
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
Mosis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1096
Ηλικία : 30
Τόπος : Alimos
Μουσικό Όργανο : kithara
Αγαπημένο Συγκρότημα : Iron Maiden
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 31/08/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:56 pm

kala to e piresinedeuksi giati ine o pio gnostos ellinas kitharistas auti tin stigmi....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RiffMachine
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
RiffMachine


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1451
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Μουσικό Όργανο : Κιθάρα
Αγαπημένο Συγκρότημα : Metallica
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 23/03/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:57 pm

nai... den leme oti einai axrhstos, paizei papades to palikari, alla proswpika kserw atomo pou paizei polyyyy kalytera k anwtera...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/nikosenemy
selma
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
selma


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1033
Ηλικία : 30
Τόπος : inside the eye of algond
Μουσικό Όργανο : -
Αγαπημένο Συγκρότημα : behemoth
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 07/12/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 9:07 pm

ναι ρε απλά το λέω γιατί είχε κάνει θέμα κιόλας που αρνήθηκε να πάει σε κάποια μουσική σχολή, δεν θυμάμαι ποιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Brute
Συντονιστές
Συντονιστές
Brute


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 755
Ηλικία : 31
Τόπος : ---
Μουσικό Όργανο : ---
Αγαπημένο Συγκρότημα : ---
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 01/05/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 19, 2008 5:47 am

berkley school of music
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/firefox5552
Mosis
V.I.P. Μέλος
V.I.P. Μέλος
Mosis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1096
Ηλικία : 30
Τόπος : Alimos
Μουσικό Όργανο : kithara
Αγαπημένο Συγκρότημα : Iron Maiden
Warn :
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Right_bar_bleue

Registration date : 31/08/2008

Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι   Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 19, 2008 1:19 pm

kita o kathenas opos to di...autos ixe pi pos variotan ka iden ithele na ksanakani theories kai tetia kai gi'auto ta paratise...ithele na ftiaksi sigrotima kai na min kathete se ena sxolio kai na matheni..opos tou aresi tou kathenos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Υπερτιμημένοι/Υποτιμημένοι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
MetalheadsGR Forum :: Μουσικές Συζητήσεις :: Διάφορα-
Μετάβαση σε: